تزئینات و چیدمان میز

تزئینات و چیدمان میز

تزئینات و چیدمان میز قانون و قواعد خاص خودش را دارد . برای مثال تزئینات و چیدمان میز برای یک میهمانی دوستانه یا برای یک میهمانی رسمی با هم متفاوت است .

خیلی موضوع رو سخت نگیرید و به این نکته توجه داشته باشید که همیشه سادگی در تزئینات و چیدمان میز زیبائی و جذابیت بیشتری به میز شما می دهد .

همیشه تلاش شما باید بر این نکته باشد که میز را خیلی شلوغ نکنید تا مهمانان برای برداشتن یا گذاشتن ظرفی دچار مشکل و برهم خوردن آرامش آنان نشود .

برای تزئینات و چیدمان میز سعی کنید از رنگ ها غافل نشوید چون قطعا میز شما را جذاب تر می کنند و جلوه ی خاصی به میز می بخشند .

در تزئینات و چیدمان میز از اجزایی مثل قاشق ، چنگال ، لیوان و بشقال استفاده می شود ولی یکی از اجزائی که تاثیر گذاری زیادی در زیبایی میز شما دارد پارچه ها هستند .

استفاده از گل و شمع روهم در تزئینات و چیدمان میز فراموش نکنید . گل ها باعث طراوت و شمع ها زیبایی و آرامش خاصی به میز شما می بخشند .

بازی با رنگ ها می تواند شور و حال خاصی به میز شما ببخشد . برای مثال اگر میز را برای یک مراسم عاشقانه مثل تولد همسرتان یا سالگرد ازدواج و یا ولنتاین می خواهید بچینید ، بهترین کار استفاده از رنگ های سفید و قرمز است .

اگر ضیافت شما برای شام است پیشنهاد ما این است که از رنگ های شاد و چیدمان خودمانی تر استفاده کنید .

شاید خیلی از مردم تصور می کنند که رنگ بنفش متناسب با اتاق خواب است اما باید بدانید که رنگ بنفش شکوه و تجمل خاصی در خود دارد که برای مهمانی های رسمی پیشنهاد میشود و بدون هیچ کار اضافی میز شما را متحول می کند .

تشریفات صمدیان در خدمت شماست .